bric-holding.com | spam

Vážené dámy a pánové,

Z Vaší internetové prezentace jsem vyrozuměl, že za určitých okolností můžete být pro nás silným partnerem pro spolupráci. Exkluzivně doprovázíme fázi White-List- ICO a tímto Vás chceme požádat podporu v publikaci u Vás. Affiliate connectivity Vám umožní dosáhnout lukrativního výnosu na základě vašeho dosahu.

Reklamní materiály, které vám poskytneme:

• Tisková zpráva EN / DE / CZ

• Propagační banner (různé velikosti) EN / DE / CZ

• Krátké texty

O nás:

BRIC INVEST je členem BRIC HOLDING SE korporace, která se specializuje na strategické investice: jako je www.bric-energy.com v oblasti elektronického zdravotnictví, energetiky a nemovitostí.

Obecná předprodejní fáze:

Jednáme za společnost Memento 3D manufacture GmbH – Berlín, která je lídrem v erotické virtuální realitě. Společnost Memento se rozhodlo spustit krypto měnu pro erotický průmysl nazývané RED BUX. RED BUX přinese revoluci v platebnímu systému v erotickém průmyslu s partnery jako WICKED PICTURES. Oficiální předprodejní fáze začíná dne 22.03.18. Každý investor má až do této doby možnost se zaregistrovat na webu RED BUX, aby získal bonus ve výši 35% v žetonech. Tato akce do 22.03. je omezena na 3 miliardy žetonů.

Naše exkluzivní předprodejní fáze:

BRIC INVEST má však již nyní možnost nabídnout potenciálním investorům do 22.03., pokud se přihlásíte prostřednictvím www.bric-holding.com, máte nárok na 50% bonus. To znamená: Hodnota 100 žetonů je 1 EUR plus 50% potencionální investor obdrží 150 žetonů. Další informace naleznete na naší domovské stránce.

Váš Affiliate Bonus:

Samozřejmě se budeme účastnit publikací v případě zájmu spolupráce. Tuto tiskovou zprávu poskytneme s partnerským banerem, který Vám umožní oslovit vaše čtenáře. V případě úspěchu obdržíte za každý token, který se prodal na základě překliku přes Vaše stránky, odměnu ve výši 5%, což znamená za každé 1 Euro 7,5 tokenů.

Máte možnost zveřejnit tuto tiskovou zprávu na své domovské stránce nebo ji publikovat prostřednictvím zpravodaje. V obou marketingových variantách jsou odkazy integrovány a vedou k přesměrování na naše stránky při kliknutí zájemcem.

S pozdravem

Best regards – mit freundlichen Grüßen

BRIC INVEST

Rastislav Koromház
CEO

M +420 774 773 443
E koromhaz@bric-holding.com

H www.bric-holding.com

BRIC HOLDING SE

Klimentská 1746/52 – 110 00 Prague 1 – Czech Republic

Registration number 045 81 580 – tax number CZ 045 81 580 – VAT number CZ 045 81 580

Supervisory board: Dr. Stefan Zipse – CEO: Rastislav Koromhaz

Please consider the environment – do you really need to print this mail?

This message is directed in confidence solely to the persons named above. This message contains privileged confidential information, which is not to be disclosed. If you are not an intended recipient of this message or an authorized representative thereof, please contact the undersigned and then destroy this message as well as all existing copies. Any utilization of this message by a person other than an intended recipient thereof is strictly forbidden.